SensiDent Mondwaterconcentraat Extra Fresh, 125 ml

Een schoon mondgevoel en frisse adem voor de dagelijkse hygiëne

Nieuw!

€ 1,59

(€ 12,72 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 125 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geconcentreerd mondwater
  • Met etherische oliën
  • Formule zonder microplastics

Vaak samen gekocht met blend-a-med Complete Protect Expert Tandpasta, 75 ml

SensiDent Mondwaterconcentraat Extra Fresh, 125 ml € 1,59 (€ 12,72 / L)
blend-a-med Complete Protect Expert Tandpasta, 75 ml € 2,79 (€ 37,20 / L)
Totaalprijs: € 4,38
Beschrijving

Het mondwaterconcentraat Extra Fresh van SensiDent vormt een aanvulling op de dagelijkse mondhygiëne en zorgt voor een schoon gevoel in de mond en een frisse adem.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Zuinig in gebruik: Geconcentreerde formule voor de dagelijkse mondverzorging.
  • Etherische oliën: Bevat geselecteerde oliën van lavendel, kruidnagel en anijs.
  • Gerichte reiniging: Ondersteunt de reiniging van moeilijk bereikbare plekken.
  • Zonder microplastics: Formule zonder microplastics.

Let op: Doe enkele druppels in een halfvol glas water en spoel of gorgel hiermee de mond.


Art. nr.: MUE-13831
Inhoud: 125 ml
EAN: 4053776002873
Producentnummer: 13831
Merken: SensiDent
Juridische informatie
Fabrikant: DENTAL-Kosmetik GmbH&Co. KG, Katharinenstraße 4, 01099, Dresden, Duitsland, www.mueller.eu

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor SensiDent Mondwaterconcentraat Extra Fresh