SensiDent Kindertandenborstel Tot 6 Jaar, 2 stuks

Zachte tandverzorging en veilige hantering voor de eerste tandjes

Nieuw!

€ 2,49

(€ 1,25 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 2 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor kinderen tot 6 jaar
  • Rubberen korte borstelkop & TPE-handgreep
  • Zachte nylon borstelharen voor de tanden

Vaak samen gekocht met Bioniq Repair-Tandpasta, 75 ml

SensiDent Kindertandenborstel Tot 6 Jaar, 2 stuks € 2,49 (€ 1,25 / st.)
Bioniq Repair-Tandpasta, 75 ml € 7,59 (€ 101,20 / L)
Totaalprijs: € 10,08
Beschrijving

De tandenborstel Kids Bis 6 Jahre van SensiDent is speciaal ontwikkeld voor de verzorging van de eerste tandjes. Dankzij de kindvriendelijke vorm maakt hij een zachte reiniging in de kleine kindermond mogelijk.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Kindvriendelijke kop: De rubberen korte borstelkop is optimaal aangepast aan de kleine kindermond.
  • Zachte nylon borstelharen: Zorgen voor een zachte reiniging van tanden en tandvlees.
  • Stevige grip: De handgreep van polypropyleen is voorzien van antislipzones van TPE voor een goede hantering.
  • Aantrekkelijk design: Kleurrijke zeemotieven op de handgreep zorgen voor een speelse uitstraling in de badkamer.

Art. nr.: MUE-ZM0053
Inhoud: 2 stuks
EAN: 2200279323222
Producentnummer: ZM0053
Merken: SensiDent
Juridische informatie
Fabrikant: PS Product Services GmbH, Alte Heerstraße 6, 53757, Sankt Augustin, Duitsland, www.product-services.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor SensiDent Kindertandenborstel Tot 6 Jaar

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder