Schwarzkopf Taft Aloe Boost Stylingcrème, 100 ml

Betrouwbare fixatie en een soepele finish voor je haarstyling

Nieuw!

€ 6,59

(€ 65,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad vanaf 19. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 22. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk haartype
  • Holdniveau 4 & soepele finish
  • Met aloëveracomplex & niacinamide

Vaak samen gekocht met Schwarzkopf GLISS KUR Liquid Silk Shampoo, 250 ml

Schwarzkopf Taft Aloe Boost Stylingcrème, 100 ml € 6,59 (€ 65,90 / L)
Schwarzkopf GLISS KUR Liquid Silk Shampoo, 250 ml € 3,59 (€ 14,36 / L)
Totaalprijs: € 10,18
Beschrijving

De Taft Aloe Boost Stylingcrème van Schwarzkopf geeft je haar een soepele finish en zorgt voor flexibele styling met betrouwbare fixatie. De lichte formule biedt langdurige controle over je haarstyling zonder het haar te verzwaren.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Sterke fixatie: Biedt met holdniveau 4 langdurige controle over je haarstyling.
  • Verzorgend complex: Formule met aloëveracomplex en niacinamide draagt bij aan een verzorgde uitstraling.
  • Lichte textuur: Gemakkelijk door het haar te verdelen en zorgt voor een soepele finish.
  • Betrouwbare bescherming: Beschermt je kapsel effectief tegen luchtvochtigheid.
  • Vegan formule: Volledig vrij van ingrediënten van dierlijke oorsprong.

Art. nr.: MUE-TCWA
Inhoud: 100 ml
EAN: 42373964
Producentnummer: TCWA
Merken: Schwarzkopf
Toepassing: Wrijf een kleine hoeveelheid in de handpalmen en werk in het haar.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Schwarzkopf Taft Aloe Boost Stylingcrème

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder