Schwarzkopf Got2B Volumania 24H Volumizing Haarspray, 300 ml

Sterke fixatie en zichtbaar volume van de haaraanzet tot in de punten

Nieuw!

€ 7,09

(€ 23,63 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 300 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor volumineuze stylinglooks
  • Sterke fixatie & lichte textuur
  • Vegan formule zonder ingrediënten

Vaak samen gekocht met Schwarzkopf GLISS KUR Ultimate Repair Conditioner, 200 ml

Schwarzkopf Got2B Volumania 24H Volumizing Haarspray, 300 ml € 7,09 (€ 23,63 / L)
Schwarzkopf GLISS KUR Ultimate Repair Conditioner, 200 ml € 3,59 (€ 17,95 / L)
Totaalprijs: € 10,68
Beschrijving

De Volumania Haarspray van Schwarzkopf is een haarspray voor volumineuze looks die je haar van de haaraanzet tot in de punten meer volume geeft. De spray zorgt voor een sterke fixatie van je gestylede kapsel zonder het haar te verzwaren.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Zichtbaar volume: Geeft je haar volume van de haaraanzet tot in de punten.
  • Sterke fixatie: Fixeert gestylede kapsels betrouwbaar terwijl het haar zijn natuurlijke beweging behoudt.
  • Lichte textuur: Verzwaart het haar niet en is eenvoudig in gebruik.
  • Vegan formule: Vrij van ingrediënten van dierlijke oorsprong.
  • Aluminium bus: Verpakt in een aluminium bus.

Art. nr.: MUE-2HVO1
Inhoud: 300 ml
EAN: 4015100865479
Producentnummer: 2HVO1
Merken: Schwarzkopf
Toepassing: Spray gelijkmatig op het gestylede haar vanaf een afstand van ongeveer 30 cm.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Schwarzkopf Got2B Volumania 24H Volumizing Haarspray