Schwarzkopf Gliss Total Repair 4-In-1 Regeneration Bond-Building Haarmasker, 400 ml

Veelzijdige intensieve verzorging voor soepel en glanzend haar

Nieuw!

€ 8,59

(€ 21,48 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 400 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor beschadigd & droog haar
  • Romige textuur & soepel haar
  • Veelzijdige 4-in-1-toepassing

Vaak samen gekocht met Schwarzkopf GLISS KUR Ultimate Repair Shampoo, 250 ml

Schwarzkopf Gliss Total Repair 4-In-1 Regeneration Bond-Building Haarmasker, 400 ml € 8,59 (€ 21,48 / L)
Schwarzkopf GLISS KUR Ultimate Repair Shampoo, 250 ml € 3,59 (€ 14,36 / L)
Totaalprijs: € 12,18
Beschrijving

Het GLISS Total Repair 4-In-1 Regeneration Bond-Building Haarmasker van Schwarzkopf biedt intensieve verzorging voor beschadigd en droog haar. De romige textuur maakt je haar voelbaar soepel en geeft het een verzorgde uitstraling.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor beschadigd haar: Speciaal afgestemd op de behoeften van droog en beschadigd haar.
  • Veelzijdig te gebruiken: 4-in-1-toepassing als pre-shampoo, conditioner, masker of leave-inverzorging.
  • Verzorgende formule: Met HAPTIQ System, vloeibare keratine, sheaboter en abrikozenpitolie.
  • Gladdere structuur: Helpt het haaroppervlak gladder te maken, vergemakkelijkt het ontwarren en geeft glans.

Toepassing: Kan naar wens worden gebruikt als pre-shampoo, conditioner, uitspoelbaar masker of direct in de haarpunten als leave-inverzorging.


Art. nr.: MUE-GKTR0
Inhoud: 400 ml
EAN: 4015100813517
Producentnummer: GKTR0
Merken: Schwarzkopf
Haartype: Elk haartype
Toepassing: Werk het masker voorzichtig in vochtig haar. Na een paar minuten intrekken kun je het masker grondig uitwassen.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Schwarzkopf Gliss Total Repair 4-In-1 Regeneration Bond-Building Haarmasker