Schwarzkopf Gliss Glansbooster, 100 ml

Zijdezacht haargevoel en schitterende glans zonder uitspoelen

Nieuw!

€ 9,09

(€ 90,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor broos & dof haar
  • Met HAPTIQ System
  • Vegan leave-inverzorging

Vaak samen gekocht met Schwarzkopf GLISS KUR Liquid Silk Shampoo, 250 ml

Schwarzkopf Gliss Glansbooster, 100 ml € 9,09 (€ 90,90 / L)
Schwarzkopf GLISS KUR Liquid Silk Shampoo, 250 ml € 3,59 (€ 14,36 / L)
Totaalprijs: € 12,68
Beschrijving

De Gliss Glansbooster van Schwarzkopf is een haarserum voor broos en dof haar dat zorgt voor een zijdezacht haargevoel en een glanzende uitstraling.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor broos haar: Speciaal ontwikkeld voor broos en dof haar.
  • HAPTIQ System: De formule ondersteunt de haarstructuur.
  • Leave-inverzorging: Wordt eenvoudig in de haarlengtes aangebracht en niet uitgespoeld.
  • Vegan formule: Samengesteld met een vegan formule.
  • Eenvoudig te doseren: Dankzij de praktische pompdispenser gemakkelijk te doseren.

Toepassing: Kan dagelijks op nat of droog haar worden gebruikt.


Art. nr.: MUE-GBLS0
Inhoud: 100 ml
EAN: 4015100816747
Producentnummer: GBLS0
Merken: Schwarzkopf
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Schwarzkopf Gliss Glansbooster

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder