Schwarzkopf Glem Vital Multivitamine Herstellende Shampoo, 350 ml

Vitaliteit en veerkracht voor je haar

Nieuw!

€ 4,29

(€ 12,26 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 350 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor sterk & glanzend haar
  • Met superfruitextract & provitamine B5
  • Vegan formule

Vaak samen gekocht met ziaja goat's milk strengthening hair conditioner with keratin, 200 ml

Schwarzkopf Glem Vital Multivitamine Herstellende Shampoo, 350 ml € 4,29 (€ 12,26 / L)
ziaja goat's milk strengthening hair conditioner with keratin, 200 ml € 2,69 (€ 13,45 / L)
Totaalprijs: € 6,98
Beschrijving

De GLEM Vital Multivitamine Herstellende Shampoo van Schwarzkopf voedt je haar van binnenuit en geeft het vitaliteit en veerkracht. De verzorgende formule zorgt bij elke wasbeurt voor sterk en glanzend haar.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voedende formule: Bevat superfruitextract, vitamine en provitamine B5 die het haar van binnenuit voeden.
  • Glans en vitaliteit: Geeft het haar kracht, glans, veerkracht en een fruitige geur.
  • Vegan formule: Vegan formule in een fles die, exclusief het etiket, voor 100% uit gerecycled plastic bestaat.

Art. nr.: MUE-3063052
Inhoud: 350 ml
EAN: 9000101770605
Producentnummer: 3063052
Merken: Schwarzkopf
Haartype: Normaal haar, Beschadigd haar
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Henkel Central Eastern Europe GmbH, Erdbergstraße 29, 1030, Wien, Oostenrijk, www.henkel.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Schwarzkopf Glem Vital Multivitamine Herstellende Shampoo