Schwarzkopf Glem Vital Cafeïne Hair Booster Tonic, 200 ml

Gerichte stimulatie van de haarwortels en bescherming tegen haaruitval

Nieuw!

€ 5,79

(€ 28,95 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor sterk haar
  • Met cafeïne & panthenol
  • Activeert de haarwortels

Vaak samen gekocht met Alpecin Cafeïne-Shampoo C1, 250 ml

Schwarzkopf Glem Vital Cafeïne Hair Booster Tonic, 200 ml € 5,79 (€ 28,95 / L)
Alpecin Cafeïne-Shampoo C1, 250 ml € 9,29 (€ 37,16 / L)
Totaalprijs: € 15,08
Beschrijving

De GLEM Vital Cafeïne Hair Booster Tonic van Schwarzkopf is een haartonic voor sterk haar die de haarwortels activeert. De formule zorgt voor haar dat er van de haaraanzet tot in de punten sterk en verzorgd uitziet.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor sterk haar: Ondersteunt een sterke en verzorgde uitstraling van het haar, van de haaraanzet tot in de punten.
  • Activerende formule: Bevat cafeïne en panthenol om de haarwortels te activeren en de groeifase te verlengen.
  • Gerichte preventie: Helpt erfelijke haaruitval te voorkomen.

Art. nr.: MUE-2975992
Inhoud: 200 ml
EAN: 9000101737387
Producentnummer: 2975992
Merken: Schwarzkopf
Haartype: Uitvallend haar
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Schwarzkopf Glem Vital Cafeïne Hair Booster Tonic