Schwarzkopf Glem Vital Brandnetel Frisheidsshampoo, 350 ml

Stelt het vet worden van het haar uit voor luchtig volume

Nieuw!

€ 4,29

(€ 12,26 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 350 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor snel vet wordend haar
  • Met brandnetelextract
  • Vegan formule & fles van 100% gerecycled materiaal

Vaak samen gekocht met Schwarzkopf GLISS KUR Liquid Silk Glansconditioner, 200 ml

Schwarzkopf Glem Vital Brandnetel Frisheidsshampoo, 350 ml € 4,29 (€ 12,26 / L)
Schwarzkopf GLISS KUR Liquid Silk Glansconditioner, 200 ml € 3,59 (€ 17,95 / L)
Totaalprijs: € 7,88
Beschrijving

De Glem Vital Brandnetel Frisheidsshampoo van Schwarzkopf is een vloeibare shampoo die helpt om het snel vet worden van je haar uit te stellen en het luchtig volume geeft.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Minder snel vet: Helpt voorkomen dat het haar te snel vet wordt.
  • Meer volume: Geeft het haar luchtig volume.
  • Geselecteerde ingrediënten: De formule bevat brandnetelextract.
  • Vegan formule: Samengesteld met een vegan formule.
  • Verpakking: De fles bestaat, exclusief het etiket, voor 100% uit gerecycled plastic.

Art. nr.: MUE-3062994
Inhoud: 350 ml
EAN: 9000101769944
Producentnummer: 3062994
Merken: Schwarzkopf
Haartype: Elk haartype
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Henkel Central Eastern Europe GmbH, Erdbergstraße 29, 1030, Wien, Oostenrijk, www.henkel.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Schwarzkopf Glem Vital Brandnetel Frisheidsshampoo

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder