Schwarzkopf Glem Vital 7 Kruiden Frisheidsbalsem, 250 ml

Versterkende haarverzorging voor frisheid en volume van de haaraanzet tot in de punten

Nieuw!

€ 4,29

(€ 17,16 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk haartype
  • Met 7-kruidenextract & provitamine B5
  • Versterking, frisheid & volume

Vaak samen gekocht met Schwarzkopf GLISS KUR Liquid Silk Shampoo, 250 ml

Schwarzkopf Glem Vital 7 Kruiden Frisheidsbalsem, 250 ml € 4,29 (€ 17,16 / L)
Schwarzkopf GLISS KUR Liquid Silk Shampoo, 250 ml € 3,59 (€ 14,36 / L)
Totaalprijs: € 7,88
Beschrijving

De Glem Vital 7 Kruiden Frisheidsbalsem van Schwarzkopf is een vloeibare conditioner die je haar verzorgt en versterkt. De formule met 7-kruidenextract en provitamine B5 versterkt het haar van de haaraanzet tot in de punten en geeft volume.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Versterkende formule: Met 7-kruidenextract om het haar van de haaraanzet tot in de punten te versterken.
  • Meer volume: Geeft het haar een aangenaam fris gevoel en zorgt voor volume.
  • Verzorging van binnenuit: Met provitamine B5 om het haar van binnenuit te versterken en te verzorgen.
  • Vegan formule: Samengesteld met een vegan formule.
  • Verpakking: De fles bestaat, exclusief het etiket, voor 50% uit gerecycled plastic.

Art. nr.: MUE-3062957
Inhoud: 250 ml
EAN: 9000101769340
Producentnummer: 3062957
Merken: Schwarzkopf
Haartype: Normaal haar
Toepassing: Gelijkmatig in het vochtige haar verdelen, kort laten inwerken en vervolgens grondig uitspoelen.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Henkel Central Eastern Europe GmbH, Erdbergstraße 29, 1030, Wien, Oostenrijk, www.henkel.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Schwarzkopf Glem Vital 7 Kruiden Frisheidsbalsem

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder