Schwarzkopf Creme Supreme 1-0 Diepzwart, 182 ml

Intense kleur en bescherming tegen haarbeschadiging

Nieuw!

€ 11,59

(€ 63,68 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 182 ml

Op voorraad vanaf 19. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 22. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor beschadigd haar
  • Met 3x Bonding HaptIQ System
  • 100% grijsdekking & verzorging

Vaak samen gekocht met milk_shake Creative Oxidizing Emulsion, 20 Vol 6% (950 ml)

Schwarzkopf Creme Supreme 1-0 Diepzwart, 182 ml € 11,59 (€ 63,68 / L)
milk_shake Creative Oxidizing Emulsion, 20 Vol 6% (950 ml) € 26,49 (€ 27,88 / L)
Totaalprijs: € 38,08
Beschrijving

De Creme Supreme 1-0 Diepzwart van Schwarzkopf is een permanente kleuring met 3x Bonding HaptIQ System die zorgt voor intense en gelijkmatige kleurresultaten. De kleuring biedt 100% grijsdekking en beschermt het haar voor, tijdens en na het kleuren tegen zichtbare haarbeschadiging.

Alle highlights in één oogopslag:

  • 3x Bonding HaptIQ System: Beschermt het haar voor, tijdens en na het kleuren betrouwbaar tegen zichtbare haarbeschadiging.
  • Bonding Pre-Serum: Bereidt het haar voor, creëert nieuwe microverbindingen en maakt beschadigd haar glad.
  • Bonding haarmasker: Omhult het haar met een beschermlaag, creëert microverbindingen en zorgt voor intensief verzorgd haar.
  • 100% grijsdekking: Zorgt voor een gelijkmatig en intens kleurresultaat in de kleur 1-0 Diepzwart.

Art. nr.: MUE-CS100
Inhoud: 182 ml
EAN: 4015100861303
Producentnummer: CS100
Merken: Schwarzkopf
Ingrediënten (INCI)

Bonding Color-Crème

Aqua, Cetearylalcohol, Ammonium Hydroxide, Coconut Alcohol, Toluene-2.5-Diamine Sulfate, Sodium Laureth-6 Carboxylate, Sodium Myreth Sulfate, Potassium Hydroxide, Resorcinol, Ceteareth-50, Bis-Diisopropanolamino-Pg-Propyl Dimethicone/Bis-Isobutyl Peg-14 Copolymer, Coco Glucoside, Acrylamidopropyltrimonium Chloride/Acrylamide Copolymer, Glyceryl Oleate, Paraffinum Liquidum, Ceteareth-12, Ceteareth-20, Succinic Acid, 2,4-Diaminophenoxyethanol Hcl, Sodium Sulfite, Parfum, Arginin, Lysine Hci, Ascorbic Acid, M-Aminophenol, Sodium Silicate, Etidronic Acid, Ammonium Sulfate, Sodium Chloride, Citric Acid, Butyloctanol, Polysorbate-20, Linalool, Phenoxyethanol, Benzyl Salicylate, Lactic Acid, Amyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Citrus Aurantium Peel Oil, Limonene, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Methylparaben, Ethylparaben

Crèmeontwikkelaar

Aqua, Hydrogen Peroxide, Cetearylalcohol, Propylene Glycol, Ceteareth-20, Steartrimonium Chloride, Paraffinum Liquidum, Etidronic Acid, 2,6-Dicarboxypyridine, Disodium Pyrophosphate, Potassium Hydroxide, Isopropanol, Sodium Benzoate

Bonding Pre-Serum

Aqua, Ppg-1-Peg-9 Lauryl Glycol Ether, Hydroxyethyl Cellulose, Parfum, Sodium Benzoate, Hydroxyoctanone, Citric Acid, Acrylamidopropyltrimonium Chloride/Acrylamide Copolymer, Citrus Aurantium Peel Oil, Limonene, Potassium Hydroxide, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben

Bonding Haarmasker

Aqua, Cetearylalcohol, Isopropyl Myristate, Behentrimoniumchloride, Magnesium Chloride, Magnesium Citrate, Amodimethicone/Morpholinomethyl Silsesquioxane Copolymer, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Dimethylsilanol Hyaluronate, Biotin, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Stearamidopropyl Dimethylamine, Cetyl Palmitate, Dimethicone, Lactic Acid, Parfum, Isopropanol, Panthenol, Cetrimoniumchlorid, Sodium Benzoate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Hydroxyde, Trideceth-5, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Haarkleuring - Belangrijke veiligheidsinstructies en waarschuwingen
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Schwarzkopf Creme Supreme 1-0 Diepzwart

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder