Schwarzkopf BRILLANCE Glansbehandeling Hair Glossing, 30 ml

Stralende glans en intensieve verzorging voor thuis

Nieuw!

€ 4,69

(€ 156,33 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 30 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor alle haarkleuren & haartypes
  • Intensiveert de haarkleur
  • Met Bonding HAPTIQ System

Vaak samen gekocht met Schwarzkopf GLISS KUR Total Repair Reflex Haarmasker, 150 ml

Schwarzkopf BRILLANCE Glansbehandeling Hair Glossing, 30 ml € 4,69 (€ 156,33 / L)
Schwarzkopf GLISS KUR Total Repair Reflex Haarmasker, 150 ml € 5,99 (€ 39,93 / L)
Totaalprijs: € 10,68
Beschrijving

De BRILLANCE Glansbehandeling Hair Glossing van Schwarzkopf intensiveert je haarkleur en verzorgt het haar intensief. De glossing is geschikt voor alle haarkleuren en haartypes en verfraait ook de natuurlijke haarkleur.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Intensievere kleur: Intensiveert de haarkleur en verfraait de natuurlijke haarkleur voor een schitterende glans.
  • Intensieve verzorging: Het Bonding HAPTIQ System helpt haarbreuk en gespleten haarpunten te verminderen en zorgt voor een beter haargevoel.
  • Eenvoudig in gebruik: Kan eenvoudig als een haarmasker worden gebruikt.
  • Vegan formule: Vrij van ingrediënten van dierlijke oorsprong.

Toepassing: Gebruik als een haarmasker en laat minstens 5 minuten inwerken.


Art. nr.: MUE-BSG08
Inhoud: 30 ml
EAN: 4015100876994
Producentnummer: BSG08
Merken: Schwarzkopf
Haarkleuring - Belangrijke veiligheidsinstructies en waarschuwingen
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Schwarzkopf BRILLANCE Glansbehandeling Hair Glossing