PARSA Beauty Nature Kids Haargummi Koala, 4 stuks

Betrouwbare grip en zacht voor het haar bij kinderkapsels

Nieuw!

€ 3,59

(€ 0,90 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 4 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor kinderen & kinderkapsels
  • Met koala- & strikapplicatie
  • Stevige grip & zacht voor het haar

Vaak samen gekocht met Plantur Plantur 39 Color Blond Fyto-Cafeïne Shampoo, 250 ml

PARSA Beauty Nature Kids Haargummi Koala, 4 stuks € 3,59 (€ 0,90 / st.)
Plantur Plantur 39 Color Blond Fyto-Cafeïne Shampoo, 250 ml € 15,99 (€ 63,96 / L)
Totaalprijs: € 19,58
Beschrijving

De Nature Kids Haarelastiekjes Koala van PARSA Beauty zijn speciaal ontwikkeld voor kinderkapsels en bieden betrouwbare grip bij dagelijks gebruik. Met schattige koala- en strikapplicaties geven ze paardenstaarten en vlechten een speelse uitstraling.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Stevige grip: Bieden betrouwbare grip voor verschillende kapsels, zoals paardenstaarten en vlechten.
  • Haarvriendelijke elastiekjes: De elastische bandjes zijn zo ontworpen dat ze het haar ontzien.
  • Speels ontwerp: Motief met koala en gestippelde strikjes in zachte kleuren.
  • Materiaalmix: Haarelastiekjes met katoen en applicaties van 95% gerecycled polyester.

Art. nr.: MUE-00006054-200030
Inhoud: 4 stuks
EAN: 4001065847100
Producentnummer: 00006054-200030
Merken: PARSA Beauty

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PARSA Beauty Nature Kids Haarelastiek Koala

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder