PANTENE PRO-V Repair & Care Conditioner, 800 ml

Intensieve verzorging en luchtigheid voor elke dag

Nieuw!

€ 10,89

(€ 13,61 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 800 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor zwak & beschadigd haar
  • Met provitamine B5 & lipiden
  • Gewichtloze verzorging zonder te verzwaren

Vaak samen gekocht met PANTENE PRO-V Anti-Dandruff Shampoo, 300 ml

PANTENE PRO-V Repair & Care Conditioner, 800 ml € 10,89 (€ 13,61 / L)
PANTENE PRO-V Anti-Dandruff Shampoo, 300 ml € 4,59 (€ 15,30 / L)
Totaalprijs: € 15,48
Beschrijving

De Repair & Care Conditioner van PANTENE PRO-V is een vloeibare conditioner voor de dagelijkse verzorging van zwak en beschadigd haar. De formule bereidt het haar voor op de daaropvolgende styling en geeft het een verzorgde uitstraling zonder het te verzwaren.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor belast haar: Speciaal afgestemd op de behoeften van zwak en beschadigd haar.
  • Gewichtloze textuur: Verzorgt het haar zonder het vet te laten lijken of te verzwaren.
  • Verzorgende formule: Gebaseerd op de Active Nutri-Plex-technologie met provitamine B5, lipiden en antioxidanten.
  • Flexibel gebruik: Kan zowel als uitspoelbare conditioner als leave-inverzorging worden gebruikt.
  • Praktisch in gebruik: De pompfles maakt eenvoudig en schoon doseren mogelijk.

Art. nr.: MUE-16558570
Inhoud: 800 ml
EAN: 8700216558570
Producentnummer: 16558570
Merken: PANTENE PRO-V
Toepassing: Gelijkmatig in het vochtige haar verdelen, kort laten inwerken en vervolgens grondig uitspoelen.
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PANTENE PRO-V Repair & Care Conditioner