PANTENE PRO-V Oneindig Lang Keratine Haarmasker, 300 ml

Intensieve bescherming en verzorging voor belaste haarlengtes

Nieuw!

€ 5,79

(€ 19,30 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 300 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor lang & beschadigd haar
  • Formule met keratine & Nutri-Plex
  • Laat het haar soepel aanvoelen

Vaak samen gekocht met PANTENE PRO-V Anti-Dandruff Shampoo, 300 ml

PANTENE PRO-V Oneindig Lang Keratine Haarmasker, 300 ml € 5,79 (€ 19,30 / L)
PANTENE PRO-V Anti-Dandruff Shampoo, 300 ml € 4,59 (€ 15,30 / L)
Totaalprijs: € 10,38
Beschrijving

Het Oneindig Lang Keratine Haarmasker van PANTENE PRO-V is een rijke haarverzorging voor lang, beschadigd en belast haar. Het ondersteunt de weerstand tegen stylingschade en zorgt voor een soepel haargevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor belast haar: Speciaal ontwikkeld voor lang, beschadigd haar en haar dat gevoelig is voor gespleten punten.
  • Verzorgende formule: Verrijkt met keratine en het Pro-V Nutri-Plex voedingsstoffencomplex.
  • Eenvoudig in gebruik: De romige textuur is moeiteloos over het haar te verdelen en uit te spoelen.

Art. nr.: MUE-16547802
Inhoud: 300 ml
EAN: 8700216547802
Producentnummer: 16547802
Merken: PANTENE PRO-V
Toepassing: Werk het masker voorzichtig in vochtig haar. Na een paar minuten intrekken kun je het masker grondig uitwassen.
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PANTENE PRO-V Oneindig Lang Keratine Haarmasker

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder