PANTENE PRO-V miracles Oliespray 7-in-1, 145 ml

Gewichtloze verzorging en bescherming tegen stylingschade voor je haar

Nieuw!

€ 8,09

(€ 55,79 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 145 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geschikt voor zwak haar
  • Met biotine & Pro-V-voedingsstoffen
  • Biedt hittebescherming & temt pluis

Vaak samen gekocht met PANTENE PRO-V Anti-Dandruff Shampoo, 300 ml

PANTENE PRO-V miracles Oliespray 7-in-1, 145 ml € 8,09 (€ 55,79 / L)
PANTENE PRO-V Anti-Dandruff Shampoo, 300 ml € 4,59 (€ 15,30 / L)
Totaalprijs: € 12,68
Beschrijving

De miracles Oliespray 7-in-1 van PANTENE PRO-V is een gewichtloze haaroliespray die zwak haar gericht ondersteunt en beschermt tegen stylingschade. De formule met biotine, antioxidanten en Pro-V-voedingsstoffen is ideaal voor dagelijks gebruik op vochtig of droog haar.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Veelzijdige bescherming: Biedt betrouwbare hittebescherming en helpt gespleten haarpunten te voorkomen.
  • Gemakkelijker doorkambaar: Het ontwarrende effect maakt kammen gemakkelijker en houdt statisch haar onder controle.
  • Soepele finish: Temt pluis effectief en geeft het haar een lichte glans.
  • Voedingsrijke formule: Bevat biotine, antioxidanten en Pro-V-voedingsstoffen voor de dagelijkse verzorging.
  • Eenvoudig in gebruik: Gemakkelijk te gebruiken zonder uitspoelen en laat een verfrissende geur achter.

Art. nr.: MUE-16178402
Inhoud: 145 ml
EAN: 8700216178402
Producentnummer: 16178402
Merken: PANTENE PRO-V
Toepassing: Maak de vingertoppen nat met een paar druppels haarolie en haal deze door de afzonderlijke haarlokken. In plaats daarvan kan ook een houten kam met haarolie worden gebruikt.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Propylene Glycol, Amodimethicone, Quaternium-80, Panthenol, Benzyl Alcohol, Caprylyl Glycol, 1.2-Hexanediol, Oleic Acid, Cetrimoniumchlorid, Behentrimoniumchloride, Isopropanol, Trideceth-12, Parfum, Histidine, Glyceryl Oleate, Disodium Edta, Citric Acid, Hexyl Cinnamal, Butylene Glycol, Linalool, Hydroxy Citronellal, Geraniol, Ricinus Communis Seed Oil, Niacinamide, Caffeine, Citronellol, Alcohol Denat, Limonene, Biotin, Rosa Gallica (French Rose) Flower Extract, Silk Extract

Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PANTENE PRO-V miracles Oliespray 7-in-1

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder