PANTENE PRO-V miracles molecular Bond Repair Conditioner, 160 ml

Intensieve verzorging en flexibiliteit voor je haar

Nieuw!

€ 4,99

(€ 31,19 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 160 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor belast haar
  • Met biotine & Pro-V-voedingsstoffen
  • Uitspoelbaar of te gebruiken als leave-inverzorging

Vaak samen gekocht met PANTENE PRO-V Anti-Dandruff Shampoo, 300 ml

PANTENE PRO-V miracles molecular Bond Repair Conditioner, 160 ml € 4,99 (€ 31,19 / L)
PANTENE PRO-V Anti-Dandruff Shampoo, 300 ml € 4,59 (€ 15,30 / L)
Totaalprijs: € 9,58
Beschrijving

De miracles molecular Bond Repair Conditioner van PANTENE PRO-V is een vloeibare conditioner voor haar dat belast is door stylen, föhnen, kleuren of blonderen. Hij ondersteunt een verzorgde en aantrekkelijke uitstraling van je haar.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor belast haar: Speciaal geschikt voor elk haartype dat belast is door styling, föhnen of kleuren.
  • Waardevolle ingrediënten: Verrijkt met biotine en hooggeconcentreerde Pro-V-voedingsstoffen.
  • Flexibel te gebruiken: Te gebruiken als uitspoelbare conditioner of als praktische leave-inverzorging.

Let op: Verdeel over de haarlengtes en spoel grondig uit of laat in het haar zitten.


Art. nr.: MUE-16151535
Inhoud: 160 ml
EAN: 8700216151535
Producentnummer: 16151535
Merken: PANTENE PRO-V
Toepassing: Gelijkmatig in het vochtige haar verdelen, kort laten inwerken en vervolgens grondig uitspoelen.
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PANTENE PRO-V miracles molecular Bond Repair Conditioner

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder