PANTENE PRO-V miracles Lift & Volume Conditioner, 160 ml

Gewichtloze verzorging voor zichtbaar voller haar en zachte volume

Nieuw!

€ 3,29

(€ 20,56 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 160 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor dun, plat & dof haar
  • Met biotine & antioxidanten
  • Formule zonder siliconen

Vaak samen gekocht met PANTENE PRO-V Anti-Dandruff Shampoo, 300 ml

PANTENE PRO-V miracles Lift & Volume Conditioner, 160 ml € 3,29 (€ 20,56 / L)
PANTENE PRO-V Anti-Dandruff Shampoo, 300 ml € 4,59 (€ 15,30 / L)
Totaalprijs: € 7,88
Beschrijving

De miracles Lift & Volume Conditioner van PANTENE PRO-V is een vloeibare conditioner voor dun, plat en dof haar. Hij verzorgt het haar zacht zonder het te verzwaren en geeft het een zichtbaar vollere uitstraling.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Zichtbaar volume: Geeft dun en plat haar een voller gevoel en een vollere uitstraling.
  • Gewichtloze verzorging: De formule bevat geen siliconen en verzwaart het haar niet.
  • Geselecteerde voedingsstoffen: Verrijkt met biotine, antioxidanten en Pro-V-voedingsstoffen.
  • Dagelijks gebruik: Optimaal geschikt voor dagelijks gebruik.

Art. nr.: MUE-16151443
Inhoud: 160 ml
EAN: 8700216151443
Producentnummer: 16151443
Merken: PANTENE PRO-V
Toepassing: Gelijkmatig in het vochtige haar verdelen, kort laten inwerken en vervolgens grondig uitspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Stearyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Cetyl Alcohol, Glutamic Acid, Benzyl Alcohol, Parfum, Sodium Benzoate, Citric Acid, Panthenol, Panthenyl Ethyl Ether, Disodium Edta, Polysorbate-20, Hexyl Cinnamal, Linalool, Hydroxy Citronellal, Geraniol, Histidine, Citronellol, Menthol, Mentha Piperita Oil, Mentha Arvensis (Cornmint) Oil, Biotin

Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PANTENE PRO-V miracles Lift & Volume Conditioner