PANTENE PRO-V Haarmasker Moisture Boost Keratin Protect, 300 ml

Intensieve verzorging voor soepel en glanzend haar

Nieuw!

€ 5,79

(€ 19,30 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 300 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor droog & beschadigd haar
  • Met panthenol & histidine
  • Voor controle over pluis & glans

Vaak samen gekocht met PANTENE PRO-V Anti-Dandruff Shampoo, 300 ml

PANTENE PRO-V Haarmasker Moisture Boost Keratin Protect, 300 ml € 5,79 (€ 19,30 / L)
PANTENE PRO-V Anti-Dandruff Shampoo, 300 ml € 4,59 (€ 15,30 / L)
Totaalprijs: € 10,38
Beschrijving

Het Haarmasker Moisture Boost Keratin Protect van PANTENE PRO-V is een rijke verzorging voor droog, beschadigd en kroezend haar. Het zorgt voor een soepel haargevoel en een verzorgde, glanzende uitstraling.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Controle over pluis: Helpt kroezend haar te temmen en maakt het soepel.
  • Waardevolle ingrediënten: De rijke formule is verrijkt met panthenol en histidine.
  • Eenvoudig in gebruik: Gemakkelijk over vochtig haar te verdelen en moeiteloos uit te spoelen.
  • Flexibel gebruik: Kan indien nodig ook 's nachts als intensieve verzorging worden gebruikt.

Let op: Masseer vanaf de punten omhoog in het vochtige haar en spoel na een korte inwerktijd grondig uit.


Art. nr.: MUE-16940108
Inhoud: 300 ml
EAN: 8700216940108
Producentnummer: 16940108
Merken: PANTENE PRO-V
Toepassing: Werk het masker voorzichtig in vochtig haar. Na een paar minuten intrekken kun je het masker grondig uitwassen.
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PANTENE PRO-V Haarmasker Moisture Boost Keratin Protect