Oral-B Tandpasta Intensieve Tandvleesverzorging & Antibacteriële Bescherming Dubbelpak, 150 ml

Tandvleesverzorging en een schoon mondgevoel voor elke dag

Nieuw!

€ 9,59

(€ 63,93 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor volwassenen & dagelijkse verzorging
  • Met tin- & natriumfluoride
  • Reinigt de tanden grondig

Vaak samen gekocht met Oral-B Classic Care Tandenborstel Medium 2+1 Pack, 3 stuks

Oral-B Tandpasta Intensieve Tandvleesverzorging & Antibacteriële Bescherming Dubbelpak, 150 ml € 9,59 (€ 63,93 / L)
Oral-B Classic Care Tandenborstel Medium 2+1 Pack, 3 stuks € 1,99 (€ 0,66 / st.)
Totaalprijs: € 11,58
Beschrijving

De Tandpasta Intensieve Tandvleesverzorging & Antibacteriële Bescherming Dubbelpak van Oral-B is een tandpasta voor dagelijks gebruik door volwassenen en zorgt voor een grondige reiniging van de tanden en een schoon mondgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Verzorgd tandvlees: Ondersteunt de verzorging en conditie van het tandvlees.
  • Grondige reiniging: Bestrijdt tandplakbacteriën, ook op moeilijk bereikbare plekken.
  • Ingrediënten: Bevat tinfluoride en natriumfluoride.

Art. nr.: MUE-16884327
Inhoud: 150 ml
EAN: 8700216884327
Producentnummer: 16884327
Merken: Oral-B
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Sorbit, Hydrated Silica, Sodium Lauryl Sulphate, Sodium Gluconate, Aroma, Carrageenan, Sodium Citrate, Xanthan Gum, Zinc Citrate, Stannous Fluoride, Sodium Hydroxyde, Stannous Chloride, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride[1], Sucralose, Glycerin, CI 74260, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Pinene, Menthol, Mentha Piperita Oil, Limonene, Carvone, Beta-Caryophyllene, Anethole

  1. Natriumfluoride 350 ppm F.
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Oral-B Tandpasta Intensieve Tandvleesverzorging & Antibacteriële Bescherming Dubbelpak

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder