Oral-B Pro Opzetborstel, 4 stuks

Grondige tandreiniging en gerichte verwijdering van tandplak

Nieuw!

€ 22,49

(€ 5,62 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 4 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • X-vormige borstelharen voor grondige verzorging
  • Bereikt diep tussen de tanden
  • Praktische vervangingsindicator via de borstelharen

Vaak samen gekocht met Oral-B Professional Intensieve Tandvleesverzorging Tandpasta, 75 ml

Oral-B Pro Opzetborstel, 4 stuks € 22,49 (€ 5,62 / st.)
Oral-B Professional Intensieve Tandvleesverzorging Tandpasta, 75 ml € 5,49 (€ 73,20 / L)
Totaalprijs: € 27,98
Beschrijving

De Pro Opzetborstel van Oral-B zorgt voor een grondige tandreiniging en bereikt ook moeilijk toegankelijke plekken in de mond.

Alle highlights in één oogopslag:

  • X-vormige borstelharen: Reinigen ook moeilijk bereikbare plekken grondig.
  • Dieptereiniging: Interdentale borstelharen reiken diep tussen de tanden.
  • Praktische vervangingsindicator: Groene indicatorborstelharen kleuren tijdens het gebruik geel om aan te geven wanneer de opzetborstel moet worden vervangen.
  • Brede compatibiliteit: Geschikt voor alle oplaadbare Oral-B-tandenborstels (behalve Pulsonic en iO).
  • Kwaliteit uit Duitsland: Het product is gemaakt in Duitsland.

Art. nr.: MUE-30015356
Inhoud: 4 stuks
EAN: 8006530015356
Producentnummer: 30015356
Merken: Oral-B
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Oral-B Pro Opzetborstel

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder