Oral-B PRO Kids 3+ Opzetborstel Frozen, 4 stuks

Zachte en effectieve tandreiniging voor kinderen

Nieuw!

€ 22,49

(€ 5,62 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 4 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor kinderen vanaf 3 jaar
  • Extra zachte borstelharen
  • Kleine, ronde borstelkop

Vaak samen gekocht met Oral-B Professional Intensieve Tandvleesverzorging Tandpasta, 75 ml

Oral-B PRO Kids 3+ Opzetborstel Frozen, 4 stuks € 22,49 (€ 5,62 / st.)
Oral-B Professional Intensieve Tandvleesverzorging Tandpasta, 75 ml € 5,49 (€ 73,20 / L)
Totaalprijs: € 27,98
Beschrijving

De PRO Kids 3+ Opzetborstel Frozen van Oral-B maakt een zachte en effectieve reiniging voor kinderen vanaf 3 jaar mogelijk. De kleine, ronde borstelkop is speciaal ontworpen voor de kindermond.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Kindvriendelijke vorm: Kleine, ronde borstelkop speciaal voor de kindermond.
  • Zachte borstelharen: Extra zachte borstelharen zijn mild voor het tandvlees.
  • Professioneel ontwikkeld: Ontwikkeld in samenwerking met tandartsen.
  • Brede compatibiliteit: Compatibel met alle elektrische tandenborstels uit de Oral-B Pro Kids-serie.

Let op: Het wordt aanbevolen om de opzetborstel om de 3 maanden te vervangen om de reinigingsprestatie te behouden.


Art. nr.: MUE-30019385
Inhoud: 4 stuks
EAN: 8006530019385
Producentnummer: 30019385
Merken: Oral-B
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Oral-B PRO Kids 3+ Opzetborstel Frozen