Oral-B PRO-EXPERT Tandpasta Sensitive, 75 ml

Dagelijkse tandverzorging en complete bescherming voor je tanden

Nieuw!

€ 4,39

(€ 58,53 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 75 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor pijngevoelige tanden
  • Met tinfluoride, pepermunt & eucalyptus
  • Verzorging & bescherming op 8 gebieden

Vaak samen gekocht met Oral-B Classic Care Tandenborstel Medium 2+1 Pack, 3 stuks

Oral-B PRO-EXPERT Tandpasta Sensitive, 75 ml € 4,39 (€ 58,53 / L)
Oral-B Classic Care Tandenborstel Medium 2+1 Pack, 3 stuks € 1,99 (€ 0,66 / st.)
Totaalprijs: € 6,38
Beschrijving

De PRO-EXPERT Tandpasta Sensitive van Oral-B is ontwikkeld voor de dagelijkse tandverzorging van pijngevoelige tanden. De tandpasta ondersteunt de reiniging en verzorging van tanden, tandvlees en tandglazuur en zorgt voor een schoon en koel mondgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Speciale formule: Bevat een tinfluoridecomplex, pepermunt en eucalyptus.
  • Complete verzorging: Biedt verzorging op acht gebieden van de mondhygiëne en helpt oppervlakkige verkleuringen te verwijderen.
  • Betrouwbare bescherming: Beschermt bij regelmatig gebruik, tweemaal per dag, tegen cariës en helpt de vorming van tandsteen te beperken.

Art. nr.: MUE-16666510
Inhoud: 75 ml
EAN: 8700216666510
Producentnummer: 16666510
Merken: Oral-B
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Sorbit, Hydrated Silica, Sodium Lauryl Sulphate, Sodium Gluconate, Carrageenan, Aroma, Sodium Citrate, Xanthan Gum, Zinc Citrate, Stannous Fluoride, Sodium Hydroxyde, Stannous Chloride, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride[1], Sucralose, Glycerin, Citric Acid, CI 42090, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Menthol, Limonene, Anethole

  1. Natriumfluoride 350 ppm F.
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Oral-B PRO-EXPERT Tandpasta Sensitive

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder