Oral-B iO Kids 6+ Opzetborstel, 4 stuks

Zachte en effectieve tandreiniging voor de dagelijkse verzorging

Nieuw!

€ 37,99

(€ 9,50 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 4 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor kinderen vanaf 6 jaar
  • Extra zachte borstelharen
  • Kleine, ronde borstelkop

Vaak samen gekocht met Oral-B Professional Intensieve Tandvleesverzorging Tandpasta, 75 ml

Oral-B iO Kids 6+ Opzetborstel, 4 stuks € 37,99 (€ 9,50 / st.)
Oral-B Professional Intensieve Tandvleesverzorging Tandpasta, 75 ml € 5,49 (€ 73,20 / L)
Totaalprijs: € 43,48
Beschrijving

De iO Kids 6+ Opzetborstel van Oral-B is speciaal ontwikkeld voor kinderen vanaf 6 jaar en maakt een zachte en effectieve tandreiniging mogelijk.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Kindvriendelijk design: De kleine, ronde borstelkop is ideaal voor de mond van kinderen.
  • Zachte verzorging: De extra zachte borstelharen reinigen mild en ontzien het tandvlees en losse melktanden.
  • Vervangingsindicator: Van kleur veranderende borstelharen geven aan wanneer vervanging wordt aanbevolen. Dit is om de 3 maanden om de reinigingsprestatie te behouden.

Art. nr.: MUE-16930628
Inhoud: 4 stuks
EAN: 8700216930628
Producentnummer: 16930628
Merken: Oral-B
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Oral-B iO Kids 6+ Opzetborstel