NYX Professional Makeup Face Glue Setting Spray, 60 ml

Betrouwbare fixatie en bescherming tegen uitlopen voor je make-up

Nieuw!

€ 9,49

(€ 158,17 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 60 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Lichte & sneldrogende textuur
  • Tot 24 uur houdbaar

Vaak samen gekocht met M.Asam MAGIC FINISH Make-Up Mousse Classic, 30 ml

NYX Professional Makeup Face Glue Setting Spray, 60 ml € 9,49 (€ 158,17 / L)
M.Asam MAGIC FINISH Make-Up Mousse Classic, 30 ml € 26,49 (€ 883,00 / L)
Totaalprijs: € 35,98
Beschrijving

De Face Glue Setting Spray van NYX Professional Makeup is een fixatiespray voor elk huidtype die ervoor zorgt dat je make-up lang blijft zitten. De lichte, sneldrogende textuur geeft de huid een fris gevoel zonder plakkerige resten.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Lange houdbaarheid: Fixeert de make-up tot 24 uur.
  • Bescherming en kleurintensiteit: Helpt vlekken en vervagen te voorkomen en versterkt de kleurintensiteit.
  • Aangenaam draagcomfort: De lichte formule droogt snel en geeft de huid een fris gevoel.
  • Plantaardige ingrediënten: Verrijkt met suikeresdoornextract en een vegan formule.
  • Eenvoudig in gebruik: Gemakkelijk aan te brengen met de sprayfunctie.

Art. nr.: MUE-K6089400
Inhoud: 60 ml
EAN: 800897261764
Producentnummer: K6089400
Merken: NYX Professional Makeup

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor NYX Professional Makeup Face Glue Setting Spray

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder