M.Asam AQUA INTENSE Hyaluron Serum, 30 ml

Intensieve hydratatieboost voor een gladde huid

Nieuw!

€ 22,49

(€ 749,67 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 30 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de gevoelige & vochtarme huid
  • Snel intrekkend express-serum
  • Parfumvrij & met hyaluroncomplex

Vaak samen gekocht met M.Asam MAGIC CARE Glow Up Cream, 50 ml

M.Asam AQUA INTENSE Hyaluron Serum, 30 ml € 22,49 (€ 749,67 / L)
M.Asam MAGIC CARE Glow Up Cream, 50 ml € 27,49 (€ 549,80 / L)
Totaalprijs: € 49,98
Beschrijving

Het AQUA INTENSE Hyaluron Serum van M.Asam is een snel intrekkend express-serum voor de gevoelige, vochtarme en droge huid. Het zorgt voor een gladde, stralende huid en een verzorgd huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Zichtbaar voller effect: Geeft de huid een gladde en stralende uitstraling.
  • Bewezen hydratatie: Verbetert de hydratatie van de huid na 2 uur aantoonbaar met 53,8%.
  • Waardevol complex: Formule met hyaluronzuurcomplex, ureum en Aquaporin-technologie met extract van vijfbladige ginseng.
  • Pure formule: Parfumvrij en zonder parabenen, siliconen, microplastics, PEG of synthetische kleurstoffen.

Toepassing: Dagelijks 's ochtends en 's avonds na het reinigen op het gezicht aanbrengen.


Art. nr.: MUE-45188
Inhoud: 30 ml
EAN: 4049639451889
Producentnummer: 45188
Merken: M.Asam
Huidtype: Normale huid, Gevoelige huid, Droge huid
Toepassing: Breng een kleine hoeveelheid van het serum aan op een schone, droge huid van het gezicht en laat het volledig intrekken. Je kunt het serum alleen of vóór jouw gebruikelijke verzorgingscrème aanbrengen.
Juridische informatie
Fabrikant: ASAM Betriebs-GmbH, Altenzeller Weg 23, 92339, Beilngries-Aschbuch, Duitsland, www.asam-cosmetics.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor M.Asam AQUA INTENSE Hyaluron Serum