Lumene Nordic Hydra [Lähde] Intense Hydration Moisturizer, 50 ml

Fris huidgevoel en verzorging voor overdag

Nieuw!

€ 24,49

(€ 489,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geschikt voor elk huidtype
  • Met berkensap & hyaluronzuur
  • Vegan formule

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Nachtcrème, 50 ml

Lumene Nordic Hydra [Lähde] Intense Hydration Moisturizer, 50 ml € 24,49 (€ 489,80 / L)
L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Nachtcrème, 50 ml € 7,59 (€ 151,80 / L)
Totaalprijs: € 32,08
Beschrijving

De Nordic Hydra [Lähde] Intense Hydration Moisturizer van Lumene is een dagverzorging voor elk huidtype die voor een fris en verzorgd huidgevoel zorgt. De formule trekt snel in zonder te plakken en draagt bij aan een verzorgde uitstraling van de huid.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk huidtype: Ideaal voor dagelijks gebruik bij elk huidtype.
  • Geselecteerde formule: Bevat Noords berkensap en hyaluronzuur.
  • Aangename finish: Trekt snel in en zorgt voor een fris huidgevoel zonder te plakken.
  • Vegan formule: Gemaakt met een vegan formule.

Art. nr.: MUE-84896
Inhoud: 50 ml
EAN: 6412600848960
Producentnummer: 84896
Merken: Lumene
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: 's Ochtends op de gereinigde gezichtshuid aanbrengen en zachtjes inmasseren.

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Lumene Nordic Hydra [Lähde] Intense Hydration Moisturizer

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder