Lumene Nordic Hydra [Lähde] Aqua Hydration Serum, 30 ml

Dagelijkse verzorgingsboost voor een aangenaam huidgevoel

Nieuw!

€ 28,49

(€ 949,67 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 30 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met biologisch berkensap & hyaluronzuur
  • Vegan formule met lichte textuur

Vaak samen gekocht met Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml

Lumene Nordic Hydra [Lähde] Aqua Hydration Serum, 30 ml € 28,49 (€ 949,67 / L)
Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml € 12,29 (€ 245,80 / L)
Totaalprijs: € 40,78
Beschrijving

Het Nordic Hydra [Lähde] Aqua Hydration Serum van Lumene is een speciale verzorging voor gezicht en hals die geschikt is voor dagelijks gebruik bij elk huidtype. De lichte textuur zorgt voor een verzorgd huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk huidtype: Biedt dagelijkse speciale verzorging voor gezicht en hals.
  • Verzorgende formule: Formule met biologisch Noords berkensap en hyaluronzuur.
  • Vegan samenstelling: Gemaakt zonder ingrediënten van dierlijke oorsprong.
  • Aangenaam gevoel: Trekt dankzij de lichte textuur snel in en zorgt voor een verzorgd huidgevoel.

Toepassing: Na de reiniging en vóór je moisturizer op gezicht en hals aanbrengen.


Art. nr.: MUE-84894
Inhoud: 30 ml
EAN: 6412600848946
Producentnummer: 84894
Merken: Lumene
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Breng een kleine hoeveelheid van het serum aan op een schone, droge huid van het gezicht en laat het volledig intrekken. Je kunt het serum alleen of vóór jouw gebruikelijke verzorgingscrème aanbrengen.

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Lumene Nordic Hydra [Lähde] Aqua Hydration Serum