Lumene Nordic C [Valo] Glow Renew Nachtcrème, 50 ml

Verzorgende nachtcrème voor een verzorgde uitstraling

Nieuw!

€ 24,49

(€ 489,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met kruipbraam & vitamine C
  • Vegan formule voor gezicht & hals

Vaak samen gekocht met Tosca Hydraterende Dagcrème, 40 ml

Lumene Nordic C [Valo] Glow Renew Nachtcrème, 50 ml € 24,49 (€ 489,80 / L)
Tosca Hydraterende Dagcrème, 40 ml € 6,09 (€ 152,25 / L)
Totaalprijs: € 30,58
Beschrijving

De Nordic C [Valo] Glow Renew Night Cream van Lumene is een nachtverzorging voor elk huidtype die voor een verzorgde uitstraling zorgt. De crème is geschikt voor gebruik op gezicht en hals.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Verzorgende ingrediënten: Formule met kruipbraamzaadolie, kruipbraamextract, vitamine C (Ascorbyl Tetraisopalmitate) en natriumhyaluronaat.
  • Vegan formule: Bevat uitsluitend vegan ingrediënten.
  • Voor elk huidtype: Geschikt voor elk huidtype.

Toepassing: Na de reiniging op gezicht en hals aanbrengen.


Art. nr.: MUE-85125
Inhoud: 50 ml
EAN: 6412600851250
Producentnummer: 85125
Merken: Lumene
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: 's Avonds op een schone, droge gezichtshuid aanbrengen en zachtjes inmasseren.

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Lumene Nordic C [Valo] Glow Renew Nachtcrème

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder