Lumene Nordic Bloom Bounce Moisturizer, 50 ml

Zichtbaar vollere huid en verbeterde elasticiteit

Nieuw!

€ 30,49

(€ 609,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Lichte crème-geltextuur & parfumvrij
  • Met vegan collageenpeptiden

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Nachtcrème, 50 ml

Lumene Nordic Bloom Bounce Moisturizer, 50 ml € 30,49 (€ 609,80 / L)
L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Nachtcrème, 50 ml € 7,59 (€ 151,80 / L)
Totaalprijs: € 38,08
Beschrijving

De Nordic Bloom Bounce Moisturizer van Lumene is een lichte dagverzorging voor elk huidtype die tekenen van huidveroudering tegengaat en voor een gladdere huid zorgt.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Zichtbaar voller: De formule maakt rimpels gladder en verbetert de elasticiteit van de huid.
  • Geselecteerde ingrediënten: Bevat vegan collageenpeptiden, drievoudig hyaluronzuur en Noords rodebessenextract.
  • Ideale basis: De parfumvrije crème-geltextuur hydrateert en zorgt voor een gladde finish als basis voor zonbescherming en make-up.

Art. nr.: MUE-83675
Inhoud: 50 ml
EAN: 6412600836752
Producentnummer: 83675
Merken: Lumene
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: 's Ochtends op de gereinigde gezichtshuid aanbrengen en zachtjes inmasseren.

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Lumene Nordic Bloom Bounce Moisturizer