Lumene CC [Lumo] Color Correcting Cream SPF20, 3 (30 ml)

Egale teint en bescherming tegen uv-stralen

Nieuw!

€ 20,49

(€ 683,00 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Kleur: 3

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met Noordse rode bosbes
  • Medium dekking & SPF 20

Vaak samen gekocht met Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% Vitamin C Serum, 30 ml

Lumene CC [Lumo] Color Correcting Cream SPF20, 3 (30 ml) € 20,49 (€ 683,00 / L)
Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% Vitamin C Serum, 30 ml € 13,09 (€ 436,33 / L)
Totaalprijs: € 33,58
Beschrijving

De CC [Lumo] Color Correcting Cream SPF20 van Lumene is een lichte, vloeibare foundation voor elk huidtype die voor een egale teint zorgt. De formule laat zich gelijkmatig verdelen en bedekt verkleuringen en roodheid met een medium dekking.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Egale teint: Bedekt verkleuringen en roodheid en zorgt voor een aangenaam huidgevoel.
  • Verzorgende formule: Bevat Noordse rode bosbes en hydraterend Arctisch bronwater.
  • Geïntegreerde SPF 20: Biedt bescherming tegen UVA- en UVB-stralen.
  • Vegan formule: Gemaakt met een vegan formule.

Toepassing: Met je vingertoppen of een foundationkwast op het gezicht aanbrengen en gelijkmatig verdelen.


Art. nr.: MUE-84853
Inhoud: 30 ml
EAN: 6412600848533
Producentnummer: 84853
Merken: Lumene
Huidtype: Elk huidtype
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Dibutyl Adipate, Dimethicone, C9-12 Alkane, C13‐15 Alkane, Diisopropyl Sebacate, Glycerin, Lauryl Peg-10 Tris(Trimethylsiloxy)Silylethyl Dimethicone, Octyldodecanol, Ethylhexyl Triazone, Magnesium Sulphate, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Hexyl Laurate, Mica, Cetearyl Dimethicone Crosspolymer, Butylene Glycol, Vaccinium Vitis Idaea Seed Oil, Phenoxyethanol, Tromethamine, Saccharomyces Ferment, Disteardimonium Hectorite, Hydroxyacetophenone, Silicia, Triethylcitrate, Aluminium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Disodium Edta, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butylhydroxyhydrocinnamate, Sodium Lauroyl Glutamate, Lauroyl Lysine, Lysine, Magnesium Chloride, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Parfum, CI 77491 (Iron Oxide), CI 77492 (Iron Oxide), CI 77499 (Iron Oxide), CI 77891 (Titanium Dioxid)

Concealer & Foundation - Welke kleur past bij mij?

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Lumene CC [Lumo] Color Correcting Cream SPF20