L'ORÉAL PARIS Revitalift Vitamin C Poriënverfijnende Toner, 180 ml

Milde gezichtsverzorging voor een zuivere en stralende huid

Nieuw!

€ 15,09

(€ 83,83 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 180 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de rijpere huid
  • Met vitamine C, AHA & PHA
  • Milde peeling & schoon huidgevoel

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Men Expert Pure Charcoal Purifying Face Wash, 100 ml

L'ORÉAL PARIS Revitalift Vitamin C Poriënverfijnende Toner, 180 ml € 15,09 (€ 83,83 / L)
L'ORÉAL PARIS Men Expert Pure Charcoal Purifying Face Wash, 100 ml € 6,79 (€ 67,90 / L)
Totaalprijs: € 21,88
Beschrijving

De Revitalift Vitamin C Poriënverfijnende Toner van L'ORÉAL PARIS is een toner voor de rijpere huid die zorgt voor een zuivere en stralende uitstraling. De toner is geschikt voor dagelijks gebruik na de gezichtsreiniging, verwijdert vuildeeltjes en vettige resten en laat de huid schoon aanvoelen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Effectief complex van werkzame stoffen: Bevat vitamine C, AHA en PHA voor een mild peelinggevoel op de huid.
  • Milde verzorging: Met glycolzuur (AHA) en gluconolacton (PHA) om dode huidcellen op milde wijze te verwijderen.
  • Egale teint: Bevat ascorbylglucoside voor verhelderende eigenschappen en een frisse uitstraling.
  • Voor de rijpere huid: Speciaal afgestemd op de behoeften van de rijpere huid.

Toepassing: Breng met een wattenschijfje op het gezicht aan. Vermijd de oogcontouren tijdens het gebruik.


Art. nr.: MUE-AA928400
Inhoud: 180 ml
EAN: 3600524192020
Producentnummer: AA928400
Merken: L'ORÉAL PARIS
Huidtype: Rijpe huid
Toepassing: Spray direct op het gezicht en de hals of verdeel het zachtjes over je huid met een wattenschijfje.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Revitalift Vitamin C Poriënverfijnende Toner