L'ORÉAL PARIS Prime Lab 24h Redness Eraser Primer, 30 ml

Egale teint en voorbereiding op make-up

Nieuw!

€ 15,19

(€ 506,33 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 30 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geschikt voor de rijpere huid
  • Makkelijk verdeelbare textuur
  • Met 4% niacinamide

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Infaillible 32H Fresh Wear Foundation SPF25, 125 - Natural Rose (30 ml)

L'ORÉAL PARIS Prime Lab 24h Redness Eraser Primer, 30 ml € 15,19 (€ 506,33 / L)
L'ORÉAL PARIS Infaillible 32H Fresh Wear Foundation SPF25, 125 - Natural Rose (30 ml) € 17,19 (€ 573,00 / L)
Totaalprijs: € 32,38
Beschrijving

De Prime Lab 24h Redness Eraser Primer van L'ORÉAL PARIS is een corrigerende primer voor het gezicht die de rijpere huid optimaal voorbereidt op make-up. De groene formule corrigeert roodheid optisch en camoufleert deze voor een egaler ogende teint.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Groene formule: Corrigeert roodheid optisch en camoufleert deze effectief.
  • Met 4% niacinamide: Bevat niacinamide in de formule.
  • Egale teint: Bereidt de huid ideaal voor op make-up en kan als basis of afzonderlijk worden gedragen.
  • Aangenaam draagcomfort: Biedt een gemakkelijk verdeelbare textuur voor een aangenaam huidgevoel.

Toepassing: Breng 1-2 druppels met je vingertoppen aan op de schone, droge huid en werk het product in.


Art. nr.: MUE-AA543400
Inhoud: 30 ml
EAN: 3600524070007
Producentnummer: AA543400
Merken: L'ORÉAL PARIS
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Isododecane, Dimethicone, Alcohol Denat, Trimethylsiloxysilicate, Butylene Glycol, Glycerin, Niacinamide, Peg-10 Dimethicone, Perlite, Silicia, Isopropyl Lauroyl Sarcosinate, Diisopropyl Sebacate, Disteardimonium Hectorite, Bis-Peg/Ppg-14/14 Dimethicone, Magnesium Sulphate, Phenoxyethanol, Synthetic Fluorphlogopite, Dipentaerythrityl Tetrahydroxystearate/Tetraisostearate, Silica Silylate, Disodium Stearoyl Glutamate, Tocopherol (Vitamin E), Parfum, Aluminium Hydroxide, Kan bevatten (+/-)[ CI 77891 (Titanium Dioxid), CI 77491 (Iron Oxide), CI 77492 (Iron Oxide), CI 77499 (Iron Oxide), CI 77288 (Chromium Oxide Green), CI 77163 (Bismuth Oxychloride), Mica]

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Prime Lab 24h Redness Eraser Primer