L'ORÉAL PARIS Men Expert Power Age Anti-Ageing for Men, 50 ml

Aangename gezichtsverzorging voor dagelijks gebruik 's ochtends en 's avonds

Nieuw!

€ 17,39

(€ 347,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geschikt voor de mannenhuid
  • Met hyaluronzuur
  • Snel intrekkende textuur

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Revitalift Filler Anti-Rimpel Serum 1,5% Hyaluronzuur, 30 ml

L'ORÉAL PARIS Men Expert Power Age Anti-Ageing for Men, 50 ml € 17,39 (€ 347,80 / L)
L'ORÉAL PARIS Revitalift Filler Anti-Rimpel Serum 1,5% Hyaluronzuur, 30 ml € 17,84 (€ 594,67 / L)
Totaalprijs: € 35,23
Beschrijving

De L'Oréal Men Expert Power Age Anti-Ageing for Men van L'ORÉAL PARIS is een gezichtsverzorging voor de mannenhuid met de eerste tekenen van huidveroudering. De formule met hyaluronzuur trekt snel in en zorgt voor een fris en aangenaam huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Met hyaluronzuur: De formule geeft de huid een fris gevoel.
  • Trekt snel in: De lichte textuur plakt niet, laat geen resten achter en laat zich moeiteloos over gezicht en hals verdelen.
  • Veelzijdig te gebruiken: Geschikt voor verschillende huidtypen en ook bruikbaar als verzorging na het scheren.

Art. nr.: MUE-AA561700
Inhoud: 50 ml
EAN: 3600524074494
Producentnummer: AA561700
Merken: L'ORÉAL PARIS
Toepassing: 's Ochtends en 's avonds aanbrengen op een schone, droge huid en zacht inmasseren.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Men Expert Power Age Anti-Ageing for Men

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder