L'ORÉAL PARIS Men Expert Barber Club Baard- en Huidverzorging, 50 ml

Dagelijkse hydratatie voor een soepele baard

Nieuw!

€ 10,59

(€ 211,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met etherische cederhoutolie
  • Trekt snel in & voelt niet vet aan

Vaak samen gekocht met Gillette King C. Gillette Baard- & Gezichtsreiniger, 350 ml

L'ORÉAL PARIS Men Expert Barber Club Baard- en Huidverzorging, 50 ml € 10,59 (€ 211,80 / L)
Gillette King C. Gillette Baard- & Gezichtsreiniger, 350 ml € 11,48 (€ 32,80 / L)
Totaalprijs: € 22,07
Beschrijving

De L'Oréal Men Expert Barber Club Baard- en Huidverzorging van L'ORÉAL PARIS is een baardcrème voor de dagelijkse verzorging van gezicht en baard. Ze hydrateert de huid en zorgt voor een verzorgd huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk huidtype: Biedt passende verzorging voor elk huidtype.
  • Soepele baard: Maakt het baardhaar merkbaar zachter en soepeler.
  • Etherische cederhoutolie: Formule met etherische cederhoutolie.
  • Trekt snel in: De lichte formule trekt snel in en laat geen vettig laagje achter.
  • Vermindert jeuk: Kan gericht helpen tegen jeuk door teruggroeiende baardharen.

Art. nr.: MUE-AA723500
Inhoud: 50 ml
EAN: 3600524125936
Producentnummer: AA723500
Merken: L'ORÉAL PARIS
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Glycerin, Isopropyl Myristate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Caprylic/Capric Triglyceride, Citric Acid, Hydroxyacetophenone, Sodium Hyaluronate, Tocopherol (Vitamin E), Biosaccharide Gum-1, Caprylyl Glycol, Cedrus Atlantica (Cedarwood) Bark Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Glyceryl Isostearate, Glycerin Soja Oil, Maltodextrin, Xanthan Gum, Limonene, Parfum

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Men Expert Barber Club Baard- en Huidverzorging

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder