L'ORÉAL PARIS Elvive Hydra Hyaluronic 72H Hydraterende Shampoo, 400 ml

Milde reiniging en verzorging voor haar dat behoefte heeft aan hydratatie

Nieuw!

€ 7,39

(€ 18,48 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 400 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor haar dat behoefte heeft aan hydratatie
  • Met hyaluronzuur voor soepelheid
  • Reinigt mild & verzwaart niet

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Color Vive Purple Intensief Haarmasker, 250 ml

L'ORÉAL PARIS Elvive Hydra Hyaluronic 72H Hydraterende Shampoo, 400 ml € 7,39 (€ 18,48 / L)
L'ORÉAL PARIS Color Vive Purple Intensief Haarmasker, 250 ml € 6,99 (€ 27,96 / L)
Totaalprijs: € 14,38
Beschrijving

De Elvive Hydra Hyaluronic 72H Hydraterende Shampoo van L'ORÉAL PARIS is een vloeibare shampoo voor haar dat behoefte heeft aan hydratatie. De shampoo reinigt je haar mild en geeft een schoon gevoel bij het uitspoelen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Milde reiniging: Reinigt het haar mild en is geschikt voor de dagelijkse haarwas.
  • Formule met hyaluronzuur: Heeft vochtvasthoudende eigenschappen voor een soepel haargevoel van de aanzet tot in de punten.
  • Gewichtloze glans: Geeft glans zonder je haar te verzwaren.
  • Eenvoudig in gebruik: De lichte textuur is gemakkelijk over nat haar te verdelen en maakt het haar daarna makkelijker doorkambaar en te stylen.

Art. nr.: MUE-AA784300
Inhoud: 400 ml
EAN: 3600524137380
Producentnummer: AA784300
Merken: L'ORÉAL PARIS
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycol Distearate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Dimethicone, CI 60730 (Violet 2), Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Cocamide Mea, Coco-Betaine, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxyde, Sodium Hyaluronate, Steareth-6, Phenoxyethanol, Acetic Acid (Essigsäure), Peg-100 Stearate, Trideceth-10, Trideceth-3, Salicylic Acid, Limonene, Fumaric Acid, Amodimethicone, Carbomer, Citric Acid, Hexylene Glycol, Parfum

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Elvive Hydra Hyaluronic 72H Hydraterende Shampoo