L'ORÉAL PARIS Elvive Extraordinary Oil Midnight Serum, 100 ml

Intensieve nachtverzorging voor soepel haar

Nieuw!

€ 15,09

(€ 150,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor droog haar
  • Met cameliabloesemolie
  • Lichte, romige textuur

Vaak samen gekocht met Natura Siberica For Men Only Shampoo-Activator Against Hairloss, 250 ml

L'ORÉAL PARIS Elvive Extraordinary Oil Midnight Serum, 100 ml € 15,09 (€ 150,90 / L)
Natura Siberica For Men Only Shampoo-Activator Against Hairloss, 250 ml € 7,39 (€ 29,56 / L)
Totaalprijs: € 22,48
Beschrijving

Het Elvive Extraordinary Oil Midnight Serum van L'ORÉAL PARIS is een haarserum voor droog haar dat speciaal is ontwikkeld voor gebruik tijdens de nacht. Het beschermt je haar tegen wrijving met het hoofdkussen en geeft een soepel haargevoel en een glanzende uitstraling.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Bescherming tijdens de nacht: Beschermt het haar tegen wrijving met het hoofdkussen en laat geen resten achter op het kussen.
  • Verzorging met cameliabloesemolie: Verzorgt lengtes en punten gericht met een lichte, romige en niet-vette textuur.
  • Gewichtloze absorptie: Trekt snel in zonder het haar te verzwaren.
  • Soepelheid en glans: Geeft het haar een soepel gevoel en een glanzende uitstraling.

Toepassing: Breng het serum vóór het slapengaan aan op de lengtes en punten van droog of nat haar. Uitspoelen is niet nodig.


Art. nr.: MUE-AA766000
Inhoud: 100 ml
EAN: 3600524135805
Producentnummer: AA766000
Merken: L'ORÉAL PARIS
Haartype: Droog haar
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Cetyl Alcohol, Cetyl Esters, Lactic Acid, Tocopherol (Vitamin E), Phenoxyethanol, Pogostemon Cablin Oil, Behentrimonium Methosulfate, Trideceth-6, Anise Alcohol, Dilauryl Thiodipropionate, Chlorhexidine Digluconate, Sclerocarya Birrea (Marula) Seed Oil, Camellia Japonica Seed Oil, Limonene, Linalool, Amodimethicone, Caprylic/Capric Triglyceride, Carvone, Gardenia Taitensis (Tiare) Flower, Rose Ketones, Rosa Canina Flower Extract, Cetrimoniumchlorid, Citrus Aurantium Peel Oil, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Parfum

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Elvive Extraordinary Oil Midnight Serum

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder