L'ORÉAL PARIS Elvive Extraordinary Oil Conditioner, 250 ml

Soepelheid en zijdeglans zonder te verzwaren

Nieuw!

€ 5,99

(€ 23,96 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor droog haar
  • Met marula- & camelia-olie
  • Maakt het haar makkelijker doorkambaar

Vaak samen gekocht met Bali Care BALI CURLS Nourishing Shampoo, 250 ml

L'ORÉAL PARIS Elvive Extraordinary Oil Conditioner, 250 ml € 5,99 (€ 23,96 / L)
Bali Care BALI CURLS Nourishing Shampoo, 250 ml € 14,09 (€ 56,36 / L)
Totaalprijs: € 20,08
Beschrijving

De Elvive Extraordinary Oil Conditioner van L'ORÉAL PARIS is een vloeibare conditioner voor droog haar die soepelheid en zijdeglans geeft. De verzorgende formule maakt het haar makkelijker doorkambaar zonder het te verzwaren.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor droog haar: Geeft het haar soepelheid en zijdeglans.
  • Waardevolle oliën: Bevat marula-olie en camelia-olie.
  • Makkelijker doorkambaar: Zorgt dankzij de romige textuur voor makkelijk doorkambaar haar.
  • Lichte verzorging: Verzwaart het haar niet en is geschikt voor nat of droog haar.

Art. nr.: MUE-AA821801
Inhoud: 250 ml
EAN: 3600524142681
Producentnummer: AA821801
Merken: L'ORÉAL PARIS
Haartype: Elk haartype
Toepassing: Gelijkmatig in het vochtige haar verdelen, kort laten inwerken en vervolgens grondig uitspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Dimethicone, Glycerin, Behentrimoniumchloride, CI 19140 (Yellow 5), Lactic Acid, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Tocopherol (Vitamin E), Sodium Laureth Sulfate, Sodium Hydroxyde, Phenoxyethanol, Sclerocarya Birrea (Marula) Seed Oil, Camellia Japonica Seed Oil, Limonene, Linalool, Amodimethicone, Isopropanol, Caprylic/Capric Triglyceride, Caramel, Gardenia Taitensis (Tiare) Flower, Rosa Canina Flower Extract, Cetrimoniumchlorid, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Parfum

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Elvive Extraordinary Oil Conditioner