L'ORÉAL PARIS Elvive Color Vive Kleurbeschermende Shampoo, 400 ml

Milde reiniging en bescherming van de kleurintensiteit voor stralende glans

Nieuw!

€ 7,39

(€ 18,48 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 400 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor gekleurd & gehighlight haar
  • Romige textuur & soepel haar
  • Met vitamine Cg & UVB-filter

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Color Vive Purple Intensief Haarmasker, 250 ml

L'ORÉAL PARIS Elvive Color Vive Kleurbeschermende Shampoo, 400 ml € 7,39 (€ 18,48 / L)
L'ORÉAL PARIS Color Vive Purple Intensief Haarmasker, 250 ml € 6,99 (€ 27,96 / L)
Totaalprijs: € 14,38
Beschrijving

De Elvive Color Vive Kleurbeschermende Shampoo van L'ORÉAL PARIS reinigt gekleurd of gehighlight haar bijzonder mild en helpt de kleurintensiteit te behouden.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Bescherming van de kleurintensiteit: Helpt de levendigheid van de haarkleur tot 40 wasbeurten te behouden.
  • Formule met vitamine Cg: De formule bevat een UVB-filter en geeft stralende glans en een verzorgde uitstraling.
  • Romige textuur: Gemakkelijk over nat haar te verdelen en zorgt voor een soepel haargevoel van de aanzet tot in de punten.
  • Dagelijks gebruik: Ideaal voor de dagelijkse haarwas.

Art. nr.: MUE-AA787800
Inhoud: 400 ml
EAN: 3600524137731
Producentnummer: AA787800
Merken: L'ORÉAL PARIS
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycol Distearate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Dimethicone, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Diaminopyrimidine Oxide, Cocamide Mea, Coco-Betaine, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxyde, Steareth-6, Phenoxyethanol, Acetic Acid (Essigsäure), Arginin, Peg-100 Stearate, Trideceth-10, Trideceth-3, Salicylic Acid, Limonene, Fumaric Acid, Amodimethicone, Biotin, Carbomer, Citric Acid, Hexylene Glycol, Parfum

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Elvive Color Vive Kleurbeschermende Shampoo

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder