Lenor Color Vloeibaar Wasmiddel Amethist Bloemendroom, 4,50 L

Grondige reinheid en frisheid voor je bonte was

Nieuw!

€ 27,99

(€ 6,22 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 4,50 L

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor bonte was
  • Diepe reiniging & bescherming tegen geurtjes
  • Langdurige frisheid, ook bij koud wassen

Vaak samen gekocht met Lenor Wasverzachter Oranjebloesem & Verbena, 798 ml

Lenor Color Vloeibaar Wasmiddel Amethist Bloemendroom, 4,50 L € 27,99 (€ 6,22 / L)
Lenor Wasverzachter Oranjebloesem & Verbena, 798 ml € 3,49 (€ 4,37 / L)
Totaalprijs: € 31,48
Beschrijving

Het Color Vloeibaar Wasmiddel Amethist Bloemendroom van Lenor is een vloeibaar wasmiddel voor bonte was dat zorgt voor schone kleding en langdurige frisheid. De dieptereinigingsformule verwijdert vuil en geurtjes op betrouwbare wijze.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor bonte was: Reinigt bonte was grondig.
  • Dieptereinigingsformule: Verwijdert vuil en geurtjes op betrouwbare wijze.
  • Effect bij koud wassen: Biedt bescherming tegen geurtjes en langdurige frisheid, ook bij koud wassen.
  • Voorbehandeling: Geschikt voor het voorbehandelen van kleding met vlekken.
  • Eenvoudig gebruik: Plaats de doseerdop met het wasmiddel direct in de trommel.

Art. nr.: MUE-30174572
Inhoud: 4,50 L
EAN: 8006530174572
Producentnummer: 30174572
Merken: Lenor
Over de dosering: Pas de wasmiddeldosering aan aan de hoeveelheid en mate van vervuiling van het wasgoed. Je kunt minder wasmiddel gebruiken als de wasmachine niet helemaal vol is.
Samenstelling

amylsalicylaat, citronellol, Eucalyptus Globulus Oil, linalool, tetramethyl acetyloctahydronaftalenen, 5-15% anionogene oppervlakteactieve stoffen, < 5 % niet-ionische oppervlakteactieve stoffen, phosphonate, zeep, enzymen, conserveringsmiddel, benzisothiazolinone, geurstoffen

Veiligheids- en Gevaarinstructies
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Signaalwoord: waarschuwing

Veiligheidsinstructies:

  • P102 - Buiten het bereik van kinderen houden.
  • P305 + P351 - In geval van contact met de ogen: Voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten.
  • P301 + P312 - Bij inslikken: bij onwel voelen een Antigifcentrum / arts raadplegen.

Gevaarinstructies:

  • H319 - Veroorzaakt ernstige oogirritatie.
  • EUH208 - Kan een allergische reactie veroorzaken.
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Lenor Color Vloeibaar Wasmiddel Amethist Bloemendroom

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder