Lenor Aprilfris Universeel Wasmiddel PODS, 786,60 g

Grondige vlekverwijdering en frisheid voor je kleding

Nieuw!

€ 16,39

(€ 20,84 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 786,60 g

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor je was
  • Langdurige frisheid & bescherming tegen geurtjes
  • Diepe reiniging, ook bij koud wassen

Vaak samen gekocht met Lenor Wasverzachter Oranjebloesem & Verbena, 798 ml

Lenor Aprilfris Universeel Wasmiddel PODS, 786,60 g € 16,39 (€ 20,84 / kg)
Lenor Wasverzachter Oranjebloesem & Verbena, 798 ml € 3,49 (€ 4,37 / L)
Totaalprijs: € 19,88
Beschrijving

De Aprilfris Universeel Wasmiddel PODS van Lenor zijn ontwikkeld voor je was en bieden een grondige reiniging en langdurige frisheid. De dieptereinigingsformule verwijdert diepzittend vuil en onaangename geurtjes op betrouwbare wijze.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Diepe reiniging: Verwijdert diepzittend vuil en onaangename geurtjes.
  • Bescherming tegen geurtjes: Biedt betrouwbare bescherming tegen geurtjes, ook bij koud wassen.
  • Ontwerp met meerdere compartimenten: De wascapsules lossen snel op en combineren reinigingskracht, verzorging en kleurintensiteit.
  • Praktische verpakking: Wordt bewaard in een vochtbestendige SECURECLIC BOX.

Art. nr.: MUE-30197991
Inhoud: 786,60 g
EAN: 8006530197991
Producentnummer: 30197991
Merken: Lenor
Over de dosering: Pas de wasmiddeldosering aan aan de hoeveelheid en mate van vervuiling van het wasgoed. Je kunt minder wasmiddel gebruiken als de wasmachine niet helemaal vol is.
Samenstelling

5-15% zeep, < 5 % niet-ionische oppervlakteactieve stoffen, 30 % anionogene oppervlakteactieve stoffen, phosphonate, enzymen, optische witmaker, geurstoffen, benzyl salicylate, Citrus Aurantium Peel Oil, hexyl cinnamal, limoneen, linalool, linalylacetaat, rozenketonen, tetramethyl acetyloctahydronaftalenen, MEA-C10-13 Alkyl Benzenesulfonate, MEA-Laureth Sulfate, C12-14 Pareth-n

Veiligheids- en Gevaarinstructies
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS05

Signaalwoord: gevaar

Veiligheidsinstructies:

  • P102 - Buiten het bereik van kinderen houden.
  • P310 - Bel het Antigifcentrum / Arts onmiddellijk op.
  • P305 + P351 - In geval van contact met de ogen: Voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten.
  • P301+P330+P331 - NA INSLIKKEN: de mond spoelen. GEEN braken opwekken.
  • P302 + P352 - In geval van contact met de huid: Wassen met veel water.
  • P501 - Inhoud / container afvoeren voor verwijdering volgens lokale / nationale voorschriften.

Gevaarinstructies:

  • H315 - Veroorzaakt huidirritatie.
  • H318 - Veroorzaakt ernstig oogletsel.
  • H412 - Schadelijk voor in het water levende organismen, met langdurige gevolgen.
  • EUH208 - Kan een allergische reactie veroorzaken.
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Lenor Aprilfris Universeel Wasmiddel PODS