Duchesse diskret Pants Super Maat XL, 10 stuks

Betrouwbare drievoudige bescherming en hoog absorptievermogen voor elke dag

Nieuw!

€ 9,09

(€ 0,91 / st., Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 10 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor matig urineverlies
  • Versterkte absorptiekern voor absorptieniveau 7
  • Draaggevoel als gewoon ondergoed

Vaak samen gekocht met Duchesse MEN Hygiëne-Inleggers Level 2, 10 stuks

Duchesse diskret Pants Super Maat XL, 10 stuks € 9,09 (€ 0,91 / st.)
Duchesse MEN Hygiëne-Inleggers Level 2, 10 stuks € 3,49 (€ 0,35 / st.)
Totaalprijs: € 12,58
Beschrijving

De diskret Pants Super Maat XL zijn incontinentiebroekjes voor matig urineverlies die betrouwbare bescherming bieden voor elke dag. Ze zorgen voor een veilig gevoel en kunnen als gewoon ondergoed worden gedragen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Versterkt absorptievermogen: Voorzien van een versterkte absorptiekern met absorptieniveau 7 van 8 voor een hoge opname.
  • Betrouwbare bescherming: Bieden drievoudige bescherming bij matig urineverlies.
  • Hoog draagcomfort: Voelen aan als gewoon ondergoed en hebben een onopvallende pasvorm onder kleding.
  • Goede pasvorm: Geschikt voor een heupomtrek van 130 tot 180 cm.

Art. nr.: MUE-95221466
Inhoud: 10 stuks
EAN: 4009408046654
Producentnummer: 95221466
Merken: Duchesse
Medizinprodukt: Dit artikel is een medisch hulpmiddel. Lees vóór gebruik de gebruiksaanwijzing en de informatie op de verpakking zorgvuldig door. Raadpleeg zo nodig een deskundige, zoals een arts of apotheker.
Juridische informatie
Fabrikant: Curatex GmbH, Doktor-Hermann-Lindrath-Straße 23, 23812 , Wahlstedt, Duitsland, pelzgroup.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Duchesse diskret Pants Super Maat XL