KORRES YOGHURT Zonnespray-Emulsie voor Gezicht en Lichaam SPF30, 150 ml

Betrouwbare zonbescherming en hydraterende verzorging voor gezicht en lichaam

Nieuw!

€ 27,99

(€ 186,60 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met yoghurt, panthenol & vitamine E
  • SPF 30-bescherming voor gezicht & lichaam

Vaak samen gekocht met KORRES Pure Greek Olive Nourishing Shampoo, 250 ml

KORRES YOGHURT Zonnespray-Emulsie voor Gezicht en Lichaam SPF30, 150 ml € 27,99 (€ 186,60 / L)
KORRES Pure Greek Olive Nourishing Shampoo, 250 ml € 16,09 (€ 64,36 / L)
Totaalprijs: € 44,08
Beschrijving

De YOGHURT Zonnespray-Emulsie voor Gezicht en Lichaam SPF30 van KORRES is een zonnespray voor elk huidtype die kan helpen beschermen tegen huidveroudering door zonlicht.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Hoge bescherming: Biedt SPF 30 voor gezicht en lichaam.
  • Verzorgende formule: Bevat yoghurt als eiwitbron, panthenol en vitamine E.
  • Hydraterend: Hydrateert en kan de vochtbarrière van de huid ondersteunen.
  • Aangenaam in gebruik: Trekt snel in, is gemakkelijk te verdelen en plakt niet.

Art. nr.: MUE-21013515
Inhoud: 150 ml
EAN: 5203069133619
Producentnummer: 21013515
Merken: KORRES
Huidtype: Elk huidtype
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Dibutyl Adipate, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Dicaprylyl Carbonate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Propandiol, Methylpropanediol, Trilaureth-4 Phosphate, Ethylhexyl Triazone, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Diethylhexyl Butamido Triazone, Polymethyl Methacrylate, Acrylates Copolymer, Aminomethyl Propanol, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Beheneth-25 Methacrylate Crosspolymer, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Vp Copolymer, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Bisabolol, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Glyceryl Stearate, Hydroxyacetophenone, Lecithin, Panthenol, Peg-100 Stearate, Phenylpropanol, Pullulan, Sclerotium Gum, Silicia, Sodium Carboxymethyl Beta-Glucan, Sodium Hydroxyde, Sodium Phytate, Tocopherol (Vitamin E), Tocopherylacetat, Vp/Eicosene Copolymer, Xanthan Gum, Yogurt Powder, Zingiber Officinale Root Extract, Dimethyl Phenethyl Acetate, Juniperus Virginiana (Cedarwood) Oil, Pogostemon Cablin Oil, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Parfum, Alcohol

Bescherming tegen de zon - gebruik en belangrijke informatie
Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES YOGHURT Zonnespray-Emulsie voor Gezicht en Lichaam SPF30

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder