KORRES YOGHURT Zonbeschermingsemulsie voor Lichaam en Gezicht SPF30, 200 ml

Betrouwbare zonbescherming en verzorging voor lichaam en gezicht

Nieuw!

€ 34,99

(€ 174,95 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Snel intrekkende textuur
  • Met SPF 30, panthenol & vitamine E

Vaak samen gekocht met KORRES Pure Greek Olive Nourishing Shampoo, 250 ml

KORRES YOGHURT Zonbeschermingsemulsie voor Lichaam en Gezicht SPF30, 200 ml € 34,99 (€ 174,95 / L)
KORRES Pure Greek Olive Nourishing Shampoo, 250 ml € 16,09 (€ 64,36 / L)
Totaalprijs: € 51,08
Beschrijving

De YOGHURT Zonbeschermingsemulsie voor Lichaam en Gezicht SPF30 van KORRES is een snel intrekkende zonbescherming voor elk huidtype. Hij beschermt tegen huidveroudering door zonlicht en zorgt voor een aangenaam huidgevoel bij dames en heren.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Betrouwbare bescherming: SPF 30 beschermt de huid tegen huidveroudering door zonlicht.
  • Voor lichaam en gezicht: Geschikt voor elk huidtype en voor dames en heren.
  • Verzorgende formule: Verrijkt met yoghurt als eiwitbron, panthenol en vitamine E.
  • Hydraterend: Ondersteunt de vochtbarrière van de huid en geeft een elastisch huidgevoel.
  • Aangename textuur: Trekt snel in en laat de huid er verzorgd uitzien.

Art. nr.: MUE-21013514
Inhoud: 200 ml
EAN: 5203069133602
Producentnummer: 21013514
Merken: KORRES
Huidtype: Elk huidtype
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Dibutyl Adipate, C12-15 Alkyl Benzoate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Undecane, Propandiol, Dicaprylyl Ether, Methylpropanediol, Tris-Biphenyl Triazine (Nano), Tridecane, Diethylhexyl Butamido Triazone, Ethylhexyl Triazone, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Acrylates C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Vp/Eicosene Copolymer, Polyamide-3, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Bisabolol, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Cetearylalcohol, Citric Acid, Decyl Glucoside, Disodium Cetearyl Sulfosuccinate, Disodium Phosphate, Glyceryl Stearate, Hydroxyacetophenone, Lactic Acid, Panthenol, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butylhydroxyhydrocinnamate, Phenylpropanol, Silicia, Sodium Carboxymethyl Beta-Glucan, Sodium Hydroxyde, Sodium Phytate, Tocopherol (Vitamin E), Tocopherylacetat, Xanthan Gum, Yogurt Powder, Zingiber Officinale Root Extract, Dimethyl Phenethyl Acetate, Juniperus Virginiana (Cedarwood) Oil, Pogostemon Cablin Oil, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Parfum, Alcohol

Bescherming tegen de zon - gebruik en belangrijke informatie
Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES YOGHURT Zonbeschermingsemulsie voor Lichaam en Gezicht SPF30

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder