KORRES Pomegranate Grove Douchegel, 250 ml

Milde lichaamsreiniging voor een soepel huidgevoel

Nieuw!

€ 10,09

(€ 40,36 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype & de gevoelige huid
  • Met granaatappelaroma & salie
  • Milde reiniging voor een zachte huid

Vaak samen gekocht met KORRES Pure Greek Olive Nourishing Shampoo, 250 ml

KORRES Pomegranate Grove Douchegel, 250 ml € 10,09 (€ 40,36 / L)
KORRES Pure Greek Olive Nourishing Shampoo, 250 ml € 16,09 (€ 64,36 / L)
Totaalprijs: € 26,18
Beschrijving

De Pomegranate Grove Douchegel van KORRES is een schuimende douchegel voor elk huidtype die de huid mild reinigt. Hij helpt het vochtgehalte van de huid op peil te houden en laat de huid zacht en soepel aanvoelen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Milde reiniging: Reinigt de huid mild en helpt het vochtgehalte op peil te houden.
  • Met salie-extract en aloë: Bevat reinigend Grieks salie-extract en aloë.
  • Voor de gevoelige huid: Geschikt voor elk huidtype, inclusief de gevoelige huid.
  • Fruitige geur: Heeft het aroma van sappige granaatappels met ondertonen van knapperig rood fruit.
  • Schuimende textuur: Zorgt voor een soepel huidgevoel.

Art. nr.: MUE-21012041
Inhoud: 250 ml
EAN: 5203069139093
Producentnummer: 21012041
Merken: KORRES
Huidtype: Elk huidtype, Gevoelige huid
Toepassing: Wrijf de gel in de handpalmen en laat het schuimen. Daarna voorzichtig op een vochtige huid verdelen en grondig afspoelen.
Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES Pomegranate Grove Douchegel

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder