KORRES Mediterranean Vanilla Blossom Douchegel, 250 ml

Milde lichaamsreiniging voor een soepel huidgevoel

Nieuw!

€ 10,09

(€ 40,36 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype & de gevoelige huid
  • Schuimende textuur & milde reiniging
  • Met vanille- & wittebloemengeur

Vaak samen gekocht met KORRES Pure Greek Olive Nourishing Shampoo, 250 ml

KORRES Mediterranean Vanilla Blossom Douchegel, 250 ml € 10,09 (€ 40,36 / L)
KORRES Pure Greek Olive Nourishing Shampoo, 250 ml € 16,09 (€ 64,36 / L)
Totaalprijs: € 26,18
Beschrijving

De Mediterranean Vanilla Blossom Douchegel van KORRES reinigt je huid mild en helpt het natuurlijke vochtgehalte op peil te houden. Hij is geschikt voor elk huidtype en de gevoelige huid en laat de huid zacht aanvoelen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Milde reiniging: Reinigt de huid zacht met een schuimende textuur.
  • Plantenextracten: Formule met Grieks salie-extract en aloë.
  • Soepel huidgevoel: Laat de huid na het douchen zacht aanvoelen.
  • Behoud van vocht: Helpt het natuurlijke vochtgehalte op peil te houden.
  • Subtiele geur: Biedt een geurbeleving van vanille en witte bloemen.

Art. nr.: MUE-21012045
Inhoud: 250 ml
EAN: 5203069139031
Producentnummer: 21012045
Merken: KORRES
Huidtype: Elk huidtype, Gevoelige huid
Toepassing: Wrijf de gel in de handpalmen en laat het schuimen. Daarna voorzichtig op een vochtige huid verdelen en grondig afspoelen.
Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES Mediterranean Vanilla Blossom Douchegel