L'ORÉAL PARIS Men Expert Hydra Energetic Comfort max gezichtscrème, 50 ml

Comfortabel huidgevoel en verzorging na het scheren

Nieuw!

€ 10,59

(€ 211,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de droge mannenhuid
  • Met vitamine C & ceramiden
  • Niet-vette & lichte crème

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Revitalift Filler Anti-Rimpel Serum 1,5% Hyaluronzuur, 30 ml

L'ORÉAL PARIS Men Expert Hydra Energetic Comfort max gezichtscrème, 50 ml € 10,59 (€ 211,80 / L)
L'ORÉAL PARIS Revitalift Filler Anti-Rimpel Serum 1,5% Hyaluronzuur, 30 ml € 17,84 (€ 594,67 / L)
Totaalprijs: € 28,43
Beschrijving

De L'Oréal Men Expert Hydra Energetic Comfort max gezichtscrème van L'ORÉAL PARIS is een gemakkelijk uitsmeerbare crème voor de droge mannenhuid die tekenen van vermoeidheid tegengaat. De crème vermindert een vale teint en een trekkerig huidgevoel en zorgt voor een aangenaam huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Speciale formule: Bevat vitamine C en ceramiden.
  • Aangename textuur: Trekt snel in zonder te plakken of vet aan te voelen.
  • Veelzijdig te gebruiken: Geschikt voor dagelijks gebruik en ook bruikbaar na het scheren.

Art. nr.: MUE-AA548500
Inhoud: 50 ml
EAN: 3600524070762
Producentnummer: AA548500
Merken: L'ORÉAL PARIS
Toepassing: 's Ochtends op de gereinigde gezichtshuid aanbrengen en zachtjes inmasseren.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Men Expert Hydra Energetic Comfort max gezichtscrème

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder