KORRES Handcrème Almond Nut, 50 ml

Aangenaam huidgevoel voor de dagelijkse handverzorging

Nieuw!

€ 8,99

(€ 179,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met amandelolie, sheaboter & panthenol
  • Trekt snel in & voelt niet vet aan

Vaak samen gekocht met KORRES Pure Greek Olive & Olive Blossom Body Cream, 200 ml

KORRES Handcrème Almond Nut, 50 ml € 8,99 (€ 179,80 / L)
KORRES Pure Greek Olive & Olive Blossom Body Cream, 200 ml € 20,49 (€ 102,45 / L)
Totaalprijs: € 29,48
Beschrijving

De Handcrème Almond Nut van KORRES is een verzorgende handcrème voor dagelijks gebruik die geschikt is voor elk huidtype. De crème geeft je handen een aangenaam en soepel huidgevoel en ondersteunt een verzorgde uitstraling.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Verzorgende ingrediënten: Formule met amandelolie, sheaboter en panthenol.
  • Trekt snel in: Trekt snel in en laat geen vettig laagje achter.
  • Zachte geur: Laat een subtiele geur op de handen achter.
  • Formule: Zonder siliconen, parabenen, minerale oliën, microplastics en sulfaten.

Art. nr.: MUE-21013734
Inhoud: 50 ml
EAN: 5203069135095
Producentnummer: 21013734
Merken: KORRES
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Masseer zachtjes in droge, schone handen. Herhaal indien nodig meerdere keren per dag.
Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES Handcrème Almond Nut

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder