KORRES Grapefruit Douchegel, 250 ml

Milde lichaamsreiniging voor een soepel huidgevoel

Nieuw!

€ 10,09

(€ 40,36 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype & de gevoelige huid
  • Met grapefruit, neroli & bergamot
  • Schuimende textuur met salie & aloë

Vaak samen gekocht met KORRES Pure Greek Olive Nourishing Shampoo, 250 ml

KORRES Grapefruit Douchegel, 250 ml € 10,09 (€ 40,36 / L)
KORRES Pure Greek Olive Nourishing Shampoo, 250 ml € 16,09 (€ 64,36 / L)
Totaalprijs: € 26,18
Beschrijving

De Grapefruit Douchegel van KORRES reinigt de huid mild en helpt haar natuurlijke vochtgehalte te behouden. De douchegel is geschikt voor elk huidtype, inclusief de gevoelige huid.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Milde reiniging: Verwijdert vuil op milde wijze zonder het vochtgehalte van de huid te beïnvloeden.
  • Schuimende textuur: Bevat salie-extract en aloë en zorgt voor een zacht en soepel huidgevoel.
  • Frisse geur: Biedt een geurbeleving met noten van grapefruit, neroli en bergamot.
  • Goede verdraagbaarheid: Geschikt voor elk huidtype en kan ook bij een gevoelige huid worden gebruikt.

Art. nr.: MUE-21012039
Inhoud: 250 ml
EAN: 5203069139185
Producentnummer: 21012039
Merken: KORRES
Huidtype: Elk huidtype, Gevoelige huid
Toepassing: Wrijf de gel in de handpalmen en laat het schuimen. Daarna voorzichtig op een vochtige huid verdelen en grondig afspoelen.
Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES Grapefruit Douchegel