KORRES Basil Lemon Douchegel, 250 ml

Milde lichaamsreiniging voor een soepel huidgevoel

Nieuw!

€ 10,09

(€ 40,36 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geschikt voor elk huidtype
  • Met basilicum- & citrusgeur
  • Met salie-extract & aloë

Vaak samen gekocht met KORRES Pure Greek Olive Nourishing Shampoo, 250 ml

KORRES Basil Lemon Douchegel, 250 ml € 10,09 (€ 40,36 / L)
KORRES Pure Greek Olive Nourishing Shampoo, 250 ml € 16,09 (€ 64,36 / L)
Totaalprijs: € 26,18
Beschrijving

De Basil Lemon Douchegel van KORRES is een schuimende douchegel voor elk huidtype die ook geschikt is voor de gevoelige huid. De douchegel reinigt mild en helpt het natuurlijke vochtgehalte van de huid te behouden.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Milde reiniging: Reinigt de huid mild en laat haar zacht en soepel aanvoelen.
  • Waardevolle ingrediënten: Formule met Grieks salie-extract en aloë.
  • Behoud van vocht: Ondersteunt de huid bij het behouden van haar vochtgehalte.
  • Frisse geur: Biedt een aroma van basilicum en een verkwikkende citrusnoot.

Art. nr.: MUE-21011989
Inhoud: 250 ml
EAN: 5203069139086
Producentnummer: 21011989
Merken: KORRES
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Wrijf de gel in de handpalmen en laat het schuimen. Daarna voorzichtig op een vochtige huid verdelen en grondig afspoelen.
Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES Basil Lemon Douchegel

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder